Hírek
Kiemelkedő siker a logisztikai versenyen
Szép eredményt értek el a Ceglédi SZC Szterényi József Technikum és Szakképző Iskola tanulói a Neumann János Egyetem által szervezett rangos szakmai megmérettetésen.

Az „Egy nap alatt a logisztika körül” mottóval meghirdetett verseny évről évre lehetőséget biztosít a logisztikai technikus képzésben részt vevő diákok számára, hogy összemérjék tudásukat, és gyakorlati feladatokon keresztül bizonyítsák felkészültségüket.
Az intézmény LogiLiga néven induló csapata kiemelkedő teljesítményt nyújtott: a versenyen a 2. helyezést szerezték meg, emellett a zsűri különdíját is elnyerték. A dupla elismerés jól mutatja a diákok szakmai felkészültségét, együttműködését és elhivatottságát.
A csapat tagjai – Iványi Zsófia, Király Zoltán és Czira Farkas Máté – jutalmul egy külföldi tanulmányúton vehetnek részt, amelynek helyszíne Bréma vagy Radstadt lesz.
Az elért eredmény nemcsak az érintett tanulók számára jelent hatalmas sikert, hanem az iskola és a képzés színvonalát is jól tükrözi.
Szívből gratulálunk a csapat minden tagjának a kiváló teljesítményhez!
KAPCSOLÓDÓ HÍREK

Szavalóversenyen szerepeltek a Szterényi iskola tanulói
Újabb megmérettetésen vettek részt a Ceglédi SZC Szterényi József Technikum és Szakképző Iskola tanulói, ezúttal a Török János Református Oktatási Központ adott otthont a Tátrai Tibor Ádám Emlékversenynek.

Élményekkel teli tanulmányi kiránduláson vettek részt a Bem iskola tanulói
Tartalmas és élményekben gazdag napot tölthettek el a Ceglédi SZC Bem József Technikum és Szakképző Iskola tanulói pénteken, akik 31 fővel és két kísérő pedagógussal vettek részt egy budapesti tanulmányi kiránduláson.

Régóta várt felújítás a CSZC Bem József Műszaki Technikum és Szakképző Iskolában
Szebb, tisztább, energiatakarékosabb lesz a Bem Iskola „B” épülete.

